| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 zile o am promisa de la 2 fete si as vrea sa stiu daca o sa ma bata unde sa dau si eu le le doara si sa ma lase in pace?

4 răspunsuri:
| angel34love a răspuns:

Foloseste niste defecte de-ale lor ca arma. Cearta-te!laughing mie imi place sa fac circ daca persoana imi comenteaza ( si de obicei imi creez singura probleme cand strig la ce-mi comenteaza maica-mea). Daca vor sa te bata, da-le cate o palma sau impinge-le. Sincera, nu m-am batut niciodata cu alte fete deci nu stiu ce sfat sa-ti dau. Da ce-ai facut asa rau de stai sa-ti iei bataie?

| dicualex a răspuns:

S-a intors lumea cu susul in jos, Evreii vor razboi, Nemtii vor pace, fetele se bat si baietii au inceput sa aiba grija de corpul lor mai ceva ca fetele laughing) ciudat nu?
Pai draga, normal si normal ar trebui evitat orice scandal.
Nu e frumos sa te bati, nu are rost, doar palmele fac legea?
Dar ma rog, Daca vin aman 2 sa te bata arata-le ca esti mai tare, daca o incasezi, prindele pe rand laughing, ca imi imaginez daca vin aman doua sa te bata, singure nu au sansewinking, dar totusi incearca sa eviti

| CynicalCunt a răspuns:

Trage-le de sfarcurirolling on the floor.
@dicualex : Good game.

| Lucinca a răspuns:

Spunele asta din parte lu BLACKANGLE am doua cuvinte pentru voi : "SUGETIOOO"