| AylinPSN a întrebat:

Peste 7 zile e ziua mea de nastere, parintii doresc alegerea ea la un cadou ce imi puteti sugera, in afara de (telefon, tableta),

5 răspunsuri:
| emrys369 a răspuns:

Un PS3, sau daca esti mai familist poti sa ii rogi sa mergeti intro excursie, la munte, la mare(asa prefer eu deoarece lucrurile materiale dispar sau le poti inlocui, in schimb pretuiesteti acum parintii ca va veni clipa in care ei vor pleca de langa tine si vei regreta ca nu ai putu sta mai mult timp cu ei... )

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Acum depinde si de ce ai nevoie.
Daca ai Telefon bun alege tableta, daca nu telefon.
Iti recomand Iphone5s,SamsungGalaxy S5 sunt farte bune, si ca tableta Ipad air.
La multi ani! si sa ai o viata frumoasa.
Peace!

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Daca ai Telefon bun iti recomand tableta, daca nu ai atunci e mai bine sa iti iei un telefon zic eu.
Iti recomand Iphone5s,SamsungGalaxy S5 sunt foarte bune, si ca tableta Ipad air.
La multi ani! si o viata frumoasa sa ai.
Peace!

| Melany8 a răspuns:

Salut, sunt foarte multe variante eu îți pot sugera următoarele variante
o bicicletă, skatebord, role, un ceas, bijuterii, parfum, haine, bani, o călătorie, un joc de masa, un ipod, un cîine, animal de companie.
Succes și La Mulți Ani!

| Gabrielle16 a răspuns:

Zi-le sa iti dea tie banii sa iti iei ce vrei cu ei laughing