| HeartBeat_2094 a întrebat:

Peste cate-va zile o sa imi iau un caine [rottwailer] nu stiu thinking fata sau baiat zicei-mi si mie niste nume pentru fata si pentru baiat. Fundita.

4 răspunsuri:
| wimpyannya a răspuns:

Sunt niste caini foarte periculosi, chiar si cu stapanii... ai curaj sa iti iei. Daca tot iti doresti, cumparati baiat pentru ca fetele sun foarte agresive cand intra in calduri...

| kidulinha a răspuns:

Ares-baiat
Bonnie - fata

| MaRyUkK a răspuns:

Pai...Eu am avut un lup cand aveam 4 anithinking so mama mea l-a mutat la o curte pentru ca stau la bloc si nu aveam cum sa-l tin.Iar eu iubeam mult cainele acela si i-am pus un nume dupa activitatile lui de exemplu: rodea zgardite mai mereu si i-am pus numele zgardita.Ar trebuie sa faci la fel asa e mult mai potrivit numele, si poate se va obisnui si cainele cu el.Bafta! Sper ca ti-am fost de folos!tongue. Funda?

| Nady_4205 a răspuns:

Puffy(b)
Kuky(b)
Flafy(b)
Dixy(b)
Tomy(b)
Baffy(b)
Rocky(b)
Tedy(b)
Miky(b)
Pinky(f)
Sindy(f)
Puxy(f)
Lola(f)
Pamy(f)
Peghy(f)
fundita?