| Becka a întrebat:

Peste cateva lui voi avea Banchetul. Vreau rochii si pantofi. Dau Fundaa! :X:*:* Dati-mi multe multe multe lin`uri cu rochii, dar frumoase, am cam 1.65 si 70 de kg. Help ca vreau sa aleg.

2 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Stai calmă. Şi eu am banchetul peste câteva luni, dar nu mă agit atât. Şi aşa ca un sfat, ar fi bine să nu îţi cumperi rochia şi pantofii de pe acum. Peste câteva luni o sa se schimbe moda şi o să apară alte rochii.
Deci sfatul meu este să mai aştepţi.

Răspuns utilizator avertizat