| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva saptamani merg la un botez.Problema este ca eu de felul meu sunt destul de slaba si nu imi sta bine in fusta.Problema este ca la picioare am "virgula" si de aceea nu pot purta fuste scurte.La maini sunt destul de subtire. Aveti vreo idee cum as putea sa ma imbrac la botez? Am 1.57 si 38-39 kg.Va multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| Lorenyk a răspuns:

Poti incerca o roche lunga, eleganta, din matase, voal. dar sa fie o culoare deschisa. sau pantaloni eleganti, dintr-un material mai pretios. dar eu zic ca ti-ar sta mai bine in roche, mai ales ca vara pantalonii sunt cam incomozi, tin foarte cald.

2 răspunsuri:
| just4fun_8801 a răspuns:

Sau pentru a nu mai avea problema aceasta pe viitor poti merge la o sala de fitness si sa lucrezi un pic, iar dupa program sa te duci la sala de forta si sa lucrezi picioarele, dar cu greutati mici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri:*