| Spector a întrebat:

Peste cateva zile e ziua mea si nu stiu ce cadou sa aleg intre:

Samsung Galaxy S3 si PlayStation3(+ jocurile FIFA14, Crisys 3, Assassin Creed I si II.

Ps: Acuma am ca telefon un LG Cookie Fresh
Nu am atins un playstation in viata mea dar mi se pare destul de usor de manevrat si foarte interesant.
Sistemul de operare android il am si pe tableta.

Cel mai rapid si detaliat raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pai, un telefon poti capata si alta data, plus ca telefoane ai tot avut, si stii cum merg, un alt telefon ti-ar ocupa timpul pentru... nu stiu, 1 saptamana, doua, hai sa zicem o luna, apoi o sa te plictisesti de el intr-o oarecare masura, pentru ca nu poti face foarte multe cu un telefon.
Cu un playstation e altceva, poti cumpara constant jocuri pentru el, atat single player cati si online, si asa te plictisesti mai greu, este si o experienta diferita sa joci pe ps3 decat pe pc, si in plus, daca nu ai mai folosit niciodata, este o noua experienta, eu as alege ps3-ul, m-as distra si pe o perioada mai lunga de timp, si as incerca si ceva nou.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Alege playstation daca tot zici ca nu ai avut pana acum asa ceva

| DoodyAlexx a răspuns:

PS3 clar! Mai ales daca ai android si pe tableta cel mai potrivit telefon pentru tine ar fi Nokia 105 ce sta in stand-by pana la 35 zile.