| jerrywashere a întrebat:

Peste cateva zile este ziua de nastere a prietenului meu. Suntem impreuna de putin timp ( aproximativ doua sapamani). As dori niste sugestii pentru cadou ( nu ceva foarte scump). Multumesc! :3

Răspuns Câştigător
| BlackAngell294 a răspuns:

O camasa, un tricou, un parfum cam atat.

2 răspunsuri:
| Mademoiselle18 a răspuns:

Daca nu doresti sa cumperi ceva foarte scump dar nici ceva "de 2 lei" i-ai putea cumpara un ceas happy Fundita :d?

| jerrywashere explică:

Ceas nu poarta. big grin Am hotarat ce o sa ii cumpar. Multumesc mult pentru raspunsuri! happy