| adrryana a întrebat:

Peste o luna ma duc la o petrecere (un fel de banchet) si am gasit rochia asta http://www.sherrihill.com/Sherri_Hill_3856.htm, dar voi face niste modificari nu o sa fie roz si albastru deschis si nu cu astatea cristale imi place foarte mult modelul. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

E superba

4 răspunsuri:
| zamfircristian63 a răspuns:

Faca si arati pe aproape ca fata acea ai castigat deja miss chiar daca nu sar organiza laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte dragut modelul

| oOoKimikochanOoO a răspuns:

Este o rochie superba! un model foarte finuţ si are un stil aparte, dressy.mie mi-ar placea mai mult daca ar fi roz, dar eu doar mi-am exprimat parerea. sprer ca vei arata ft bine! funda? plz!

| MariaAnna666 a răspuns:

Un model superb...