| Andreea1095 a întrebat:

Peste o luna prietenul meu împlinește 23 de ani și nu am idee ce as putea sa îi cumpăr. Suntem de aproape 9 luni împreună. Ceva idei drăguțe?happy

Răspuns Câştigător
| SpeșălGirl a răspuns:

Eu de ziua iubitului meu am asteptat pana cand s-a facut ora 12 si i-am scris pe Facebook un mesaj destul de lung plin de urari. Apoi, ziua urmatoare am fost in goana dupa cadou, insa am vorbit cu el normal ca sa para ca nu ii pregatesc nimic.L-am intrebat daca are chef de o plimbare la ora 8, pana atunci am alergat tot orasul sa ii gasesc ceva frumos, nu aveam prea multi bani in acea perioada asa ca tot ce am putut sa ii iau a fost un parfum pe gustul lui.La ora 8 am mers la el cu parfumul si o scrisoare (scrisoarea avea 22 de randuri in care i-am exprimat toate sentimentele pe care le traiesc atunci cand sunt cu el si motivele pentru care el este atat de important pentru mine). Cadoul il aveam bagat in geanta, ca sa il sperii putin, sa creada ca nu i-am luat nimic. Apoi am scos cadoul, l-am sarutat si i-am urat o gramada de lucruri frumoase.A fost foarte incantat si i-a placut mult happyDar ii poti face o petrecere surpriza, asa cum zice TheCat sunt sigura ca i-ar placea foarte mult.

1 răspuns:
| TheCat243 a răspuns:

Organizeazai o petrecere surpriza asta e cel mai bun cadou, nu trebuie sa fie mare si extravaganta, trebuie doar sa fie inconjurat de prieteni adevarati si persoane care tin la el.Gaseste o persoana care sa-l tina ocupat pana cand pregatesti petrecerea si chiar cand nu se asteapta adu-l la petrecerea surpriza. Daca nu ai cum sa faci petrecerea surpiza atunci candestete la ce ii place sa faca in timpul liber si iai ceva care sa-i faca mai mare placerea sa faca acele lucru. Daca ii place sa se joace pe pc iai un set de tastatura, mauspad si maus. Daca ii place sa cante la un insturment (ex:chiatara) iai o chiata noua.Ok asta a fost ideile mele. Mult noroc!