| Mwhahahaa a întrebat:

Pf... aveam 12 raspunsuri castigatoare si acum am 11 :S omg... ce se intampla?!straight face se intampla k la inceput, cand mi-am facut cont... aveam 3 rasp castigatoare si dupa aia mi-a disparut unul si am mai ramas doar cu 2...ma poate lamuri si pe mine cineva? multumesc:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acele întrebări nu au respectat politica site-ului și de aceea au fost șterse, deci implicit și răspunsurile primite la ele.
Îmi pare rău.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Probabil au fost şterse întrebările.

| Antrax a răspuns:

Poate intrebarea a fost refuzata sau stearsa si atunci normal ca iti dispare si fundita in cazul in care ai primit.

| Mwhahahaa explică:

Poi imi dispar asa aiureathinking

| Mwhahahaa explică:

Daca nu stii, de ce ai mai dat "click" pe intrebarea mea?
laughing
Daca nu stii, nu raspunzihappy
Si cu asta, bastaaa oh go on

| Mwhahahaa explică:

Am inteles.happy

Va multumesc tuturor frumos pentru ajutorkiss

See you soonwave

Răspuns utilizator avertizat
| 1968 a răspuns:

Se duc si ele dupa raspunsurile mele, asta e altii se angrasa unii suptiaza...

| matza05 a răspuns:

Nu stiu rezolvarea la intrebarea ta... dar cu c te ajuta sa stii ca ai raspunsuri catsigatoare. adica daca ai 11 in loc d 12 care e diferentabig grin?