| cOnTexT a întrebat:

Pff am o problema, sunt cu o fata de 2 zile! Eu tin la ea si ea tine la mine(sper) ☺ Am stat destul de mult(adica multe ore) impreuna, ne am plimbat.sarutat(e foarte pupacioasa). etc (eu o cunosc de mai mult timp adica 2-3 saptamana laughing (stiu ca nu e mult) dar numa de 2 zile ne am sarutat... si am format o relatie! Trec la subiect, o cheama si Andreea si nu stiu daca sa ii fac un cadou maine sau nu! Imi este frica sa nu se invete "prost" sau sa se sperie ca pun prea mult suflet. sau daca nu ii fac poate se supara! Sunt confuz, nu am mai patit asa, am fost cel putin de 1 luna cu o fata inainte sa fie ziua ei de nume sau de nastere! A fost logic sa ii fac cadou atunci. Multe sfaturii! multumesc TPU cei mai buni ☺ (nu veniti si prin timisoara, sa va cunosc mai bine de aniversarea a 2 ani?) (stiu ca am mai repetat intrebarea)

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Bn vezi poate te pune naiba sa-i spui vreodata ca este pupacioasa pentru ca o sa se rusineze, si cred ca ar trebui totusi sa-i faci un cadou micut cum ar fi niste flori, ciocolata, sau sa o trezesti de dimineata cu un sms foarte dulce si romantic si ca maine sa te comporti foarte frumos cu ea si sa o tratezi de parca ar fi cea mai importanta persoana de pe planetarolling on the floorsau asta ar trebui sa faci in fiecare zi, hai bafta si vezi ce faci ca creca esti baiat descurcaret...bye bye si baftabig grin

8 răspunsuri:
| Dorry a răspuns:

Pai fai cadou happy ce mic dar semnificativ :p

| Dorry a răspuns:

Pai fai un cadou happy ceva mic dar semnificativ happy
sper ca ti-am fost de ajutor happy

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ai putea sa-i dai o mica atentie, sau invit-o la un restaurant ceva.
Un buchet de flori, o bomboniera ceva ar merge.
Fac si eu ca altii...nu prea mult ca se poate invata.
Si nu cadouri scumpe asa din prima.

Bafta si succes la "iubeala"happy

| Cineva12345 a răspuns:

I don't want to see Aveti 2 zile si vrei sa-i cumperi cadou straight face? Eu sunt fata si iti spun sincer ca nu se merita. Plus de asta, nu stii daca va dura mult relatia asta. Si na, 2 saptamani nu e indeajuns sa cunosti o persoana. Spre exemplu daca vrei sa-i cumperi ceva, ai putea sa-i iei asta cand veti face o luna. Dar nu sa fie ceva costisitor, o bratara cu numele tau sau al ei cred ca e mai mult decat suficient. Bineinteles ca asta nu inseamna ca trebuie sa ii cumperi in fiecare luna cate ceva. Fii moderat, dupa aceea sa nu inceapa sa profite dupa urma ta. Sper ca te-am ajutat :*

| cOnTexT explică:

Va iubesc! Multumesc ☺, puteti da sfaturi inca! Nu o scot la restaurant. laughing, sunt inca adolescent si chiar asa rapid nu are rost sa risc! forever4you eu asta fac in fiecare zi cu ea happy, nu sunt genul sa evite... "sa para interesant" just pure love... M-am gandit o sa ii iau o ciocolata.happy trebuie ceva totusi! Si eu sunt tot Andrei laughing

| anad a răspuns:

Nu-i nimic gresit in a-i oferi cate o mica atentie de cate ori poti. (Mici atentii si nu cadouri costisitoare!) Asta inseamna ca esti interesat in relatie, ca o respecti, ca esti darnic si ca ai un suflet bun.

| LePoneyBlanc a răspuns:

Un buchet de flori si o prajitura sunt de ajuns. nu vrei s o sperii. Cat despre invatatul prost.nu cred ca este cazul.

| forever4you a răspuns:

Atunci la multi ani si tie si mersi pentru fundita:*
A si numele meu este Maria Andreealaughingdeci este si ziua mea