| Biia a întrebat:

Pff. bun nu am mai intrat de mult:p stiu astalaughing
dar acum in a8a mi. a venit si mie o idee tampitalaughing
deci
Eu in clasa I am fost la scoala 7 tongue.Am fost promotia 2003 clasa I C, stiu ca e o tampenielaughingDar daca a fost candva in a I a C la scoala 7 in 2003 poate lasa un idlaughing
Mi s. a facut dor de fosta mea >clasawhistlinglaughing:*big grin<
~>Ms >mult`!~

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

Cred si eu sa-ti fie dor,mai ales daca la fosta scoala ti-ai facut si amici,ai vei gasi cu siguranta,daca apelezi la scoala veche si vezi daca mai sunt si ei acolo, daca nu s-au mutat, sau daca le mai tii minte numele ai cauti pe net.Bafta.