| dianaandra99 a întrebat:

Pff, poveste lunga...deci mie imi place de un baiat din sc mai mic ca un an, cu toate ca nu pare, deorece e destul de matur, dar nu stiu daca ma place vreau sa ii cer id-ul da chiar as vrea sa fiuu cu el da as vrea sa stiu cum sa il abordez mai bine phbbbbtS: yoo am 12 ani (nu ma luati cu la varta asta nu stiu cine se juca cu papusile laughing) ca am mai awut relatiiwinking

2 răspunsuri:
| Sabinutza16 a răspuns:

Dragutza stiu cum e sa te indragostesti cand esti copil si poate e cea mai frumoasa dragoste din lume! Nu radeti oameni buni de acesti copii ca si voi ati fost o data si cu siguranta v-a placut de vreun/o fata/baiat si ma rog... e frumos! Uite abordeazal cum ti se pare tie cel mai firesc vb cu el si incearca sa afli cat mai mult despre el si vb cu el despre cei place! Bafta iubita!:* Hai ca inca nu am uitat cum e sa fi indragostita la 12-13 ani>big grin

| andreea_6295 a răspuns:

O, da. La 11 ani z'dai seama ce matur pare laughing.