| Publicitatee a întrebat:

Pfffstraight face nici nu stiu cum sa incep.deci: anul asta ne. a venit un baiat nou in clasa si dupa 2 saptamani a inceput sa se bage cu mine in seama, si eu am crezut ca vrea doar sa fim amici. Mia cerut nr de telef mi la dat si el pe al lui si apoi seara m-a sunat sa-mi zica ca lui ii place foarte multe de mine si ca ii sunt draga si chestiilaughing. Eu i-am zis ca am deja gg si ca nu vreau sa stau ca el si ma stresat asa aproape 2 saptamana in fiecare seara ma intreba daca vreau sa fiu ca el si imi vorbea asa frumos ca iubitha mea baby si eu ii vb nepasatorlaughing j el tot imi vorbea frumosstraight face. Si cand ma intreba daca vreau sa fiu ca el si ziceam nu imi zice nu te cred nu te cred, minti nujj cecrying. Si in sfarsit cand a inteles ca nu vreau sa fiu cu el i-am propus sa ramanem amici si a zis ok si acum cred ca sa sup pe mine frateeecrying am zis ca sa ma duc la el sa il intrebare dc sa sup da mie aiurea parca ma tine cevacrying ajutorrr plzzzz dau fundoi:X;crying

3 răspunsuri:
| emmemma96 a răspuns:

Hey. baiatului poate i'a placut de tine sincer si nah i-a fost greu (probabil) sa te uite. Mai bine ai lasa asaca daca ai merge sa il intrebi dc s-a suparat pe tine va crede ca ii dai o sansa. Lasa-l asa ca acum simte nevoia doar sa fie singur(sau doar cu prieteni care il cunosc de mult timp)

| Ingerash a răspuns:

I-ai ranit inima, e normal sa fie suparat, pune-te in locul lui putin si vezi cum te-ai simti.Mai bine ii explici cu frumosul ca tu nu esti persoana potrivita pentru el, poate intelege.Succes