| bianca999999 a întrebat:

Pieptul meu are 74 cm, talia 62cm, 78 la solduri si la fund 83 cm si am 1, 52 m.eu sunt foarte slaba. Dimineata nu am pofta de mancare si atunci cand mananc imi e rau de la burta nu ma pot tine pe picioare iar dupa masa am cea mai mare pofta de mancare iar seara cand vin de la liceu nu mai mi-e foame.Ce sa fac sa ma ingras,vrau sa imi spuneti toate metodele posibile, pastile, regimuri.Sau daca stiiti cam ce boala as avea sau daca sunt bonlava ce sa fac sa imi revin sa ma ingras.Sunt anorexica? Ce simptome are anorexia? Dau fundeeeee!

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Iti recomand un control medical amanuntit. Anorexica nu cred ca esti, pentru-ca atunci, te-ai vedea foarte grasa. Anorexia, este o boala inchipuita, tu te uiti in oglinda, desi esti slab, tu te vezi gras. Eu din cate vad tu vrei sa te ingrasi. Daca te doare stomacul, inseamna ca ai gastrita, s-au o alta problema la stomac.