| sairunfhrx a întrebat:

Pisica mea e cam slaba. Daca ii bag un tzamburush in fund si o umflu cu pompa credeti ca se ingrasa?

3 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Incerca tu pisi la posteriorul tau, si daca vezi ca merge incerci si pe matahappy
succes

| joane a răspuns:

Bah. dupa ce cami plk intrebarile tale. acum te iei de mate?laughing nu mah serios acum eu am un pisic deci nu te mai lua de aniame9(ii un sfat)laughing
in rest toate itrebarile tale is faine mai ales imi plk steu ala cu pitirolling on the floor)
superthumbs up \
tine-o tot asalaughing)

| RoseOfTheFire a răspuns:

Eu cred ca mai degraba ti-ar trebui tie asta la cum arati ai si tu 45 de kg cu buletin cu tot happy