| LisaZafre a întrebat:

Pitbull sau Amataff? Care vi se pare mai ok?

4 răspunsuri:
| Sonny1994 a răspuns:

Amstaff, e o imbunatire a pitbull-ului...Mi-emi imi place de exemplu Amstaff-ul pentru ca mi se pare ca e ceva mai masiv decat Pitbull-ul...Dar daca vrei mai multa agresivitate alge Amstaff-ul.

| Nadia18 a răspuns:

Pitbull

| Mihaela1964 a răspuns:

Pentru o fata nici unul; sunt caini cu personalitate puternica care te vor domina. Alege o rasa mai blanda, cu un caracter mai prietenos si o talie mai mica.Te-ai gandit cat mananca si cata mizerie poate face un caine de talie mare? Daca intentionezi sa-ti iei unul, nu neglija acest aspect.

| mona a răspuns:

Amstaff