| Manda97 a întrebat:

Plac o fata din acelasi liceu cu mine iar cand trece pe langa mine sau ma uit la ea, tinteste cu privirea in jos. oare sunt prea urat sau e altceva?

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Privirea in jos a unei fete poate insemna timiditate, desi aceasta privire este de multe ori insotita si de un zambet, la fel de timid.
Eu cred ca daca nu te-ar fi placut, s-ar fi uitat in spate, dupa vreo ipotetica imagine.

3 răspunsuri:
| ClassicMINI a răspuns:

Poate e mai timidă de fel și evită contactul vizual.

| neutrino a răspuns:

Sau este timida sau nu-i place ceea ce vede, si din politete isi muta privirea.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ori nu te place, ori e timida.