| winkey a întrebat:

Plac un baiat de la scoala, dar nu stiu cum sa il bag in seama.Toata ziua il vad pe coridor, iar cateodata se uita insistent la mine. ziceti-mi si mie cum as putea sa il bag in seama...mai ales ca sunt timidabig grin

2 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Nu trebuie sa fi timida. du-te la el si deschide o discutie despre un lucru care sti ca ii place.asteapta cateva zile si apoi spune i ca il placi.Nu trebuie sa iti frie frica. Daca nu risti nu castigi.

| alexaalexandra a răspuns:

Si eu sunt timida cand vine vorba de baieti.
eu nu m`as duce la un baiat...
dar daca ai curaj du`te intra in vorba cu el... cere`i o tema sau spune`i sa-ti explice ceva,,happy