| anonim_4396 a întrebat:

Plac un baiat si pana la urma i-am marturisit asta. Pe el il plac mai multe fete si mi-a zis ca sunt draguta, amuzanta etc dar ca el nu vrea sa se supere nici o fata care-l place din cauza ca m-ar alege pe mine acum. Si a zis ca nu stie ce simte pentru mine dar ca vrea sa isi faca ordine in ganduri si m-a rugat sa il mai las un timp sa se gandeasca. (ieri) Azi am vorbit prin mesaje si am ajuns la un subiect cand i-am zis eu ca sunt in mall si ca am ce vede la care el m-a intrebat la ce ma uit si i-am zis in gluma ca ma uit dupa bunaciuni ( glumeam. singura persoana pe care o plac e doar el! ) iar apoi el a zis ca ar vrea sa fie si el acolo cu mine sa se uite dupa fete. Oare mai a vreo sansa? Se va razgandi? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeliaDelii a răspuns:

Eu zic ca nu merita din moment ce nu vrea sa le supere pe celelalte. adica daca tine la tine nu-l intereseaza si de altele. straight face

1 răspuns:
| CiocoLocko a răspuns:

Probabil si el a glumit cum ai facut tu :/ ai putea trimite un alt mesaj *tot mai in gluma cu ceva de exemplu : ti-ai gasit vreo fata sau nu stiu te-am ajutat cat am putut happy funda?