| soseno a întrebat:

Plac un baiat si stiu sigur ca si el ma place, dar niciodata nu a recunoscut. El stie ca eu il plac si eu am aflat ca ma place din felul in care se comporta. Deci, cum il fac sa-mi spuna ce simte mai exact?

Răspuns Câştigător
| xKaяikatuяix a răspuns:

Nu poti forta pe nimeni sa zica ce simte. Ar trebui sa-i zici fata-n fata [ daca nu i-ai zis deja ] si daca chiar te place si te vrea iti v-a zice. Dar poti incerca sa vb cu el, sa vezi de ce nu vrea sa fie cu tine sau sa-ti zica ca te place. dar cand vine vorba de astfel de situatii, sunt putini baieti care sunt curajosi si care isi impartasesc sentimentele si gandurile cu alte persoane.
Poti sa incerci sa vb cu el, dar nu-l poti fosrta sa-ti zica ce simte happy