| fatadenota10 a întrebat:

Please ajutati-ma am probleme cu cosurile ( acneele) am 16 ani si pe fata dar si spate am o mltime. ajutati-ma cu un sfat.
ceva natural dar si medicamente.
urgent please.

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Incearca produsul zineryt e foarte bun costa in jur de 30 de lei uite cateva informati despre acest produs Aici poti citi mai multe despre acest produs: http://acnee.info/zynerit-tratament-acnee-este-bun-pentru-tine/137. Il gasesti la orice farmacie si costa in jur de 30 RON. Pe langa folosirea Zineryt-ului trebuie sa ai si o alimentatie sanatoasa. Mai putine dulciuri, grasimi, sucuri acidulate, mai multe fructe si legume. Poti sa mai folosesti si apa termala (imi place cel mai mult cea de la Avene), o crema hidratanta, hranitoare de la Avene, o crema de galbenele pentru cicatrici/urme lasate de cosuri, plus vitaminele E, A, C si Zn pe cale orala. Si este foarte importanta curatarea zilnica a pielii (dimineata si seara)! Ai nevoie de un gel de curatare cat mai bun. Intereseaza-te la farmacie, si vei fi ajutata sa alegi unul potrivit tipului tau de ten.

3 răspunsuri:
| sweettyyyy a răspuns:

Poate sunt solutzii care intr-adevar ajuta... dar nu prea cred`! coshurile trec dupa ce schimbi singele cu alta persoana...`!
Asha ca bafta poate intr-adevar te ajuta solutziile!

| Schnitzel a răspuns:

Eu am folosit ceva de la Iwostin Purritin de cosuri, un fond de ten care usuca fara sa lase cojite, dar e cam scump. Mai e bun si eryfluid care costa vreo 15 lei dar pentru volumul sticlutei nu e mult avand in vedere ca e chiar bun.