| anaely a întrebat:

Plec zilele astea la mare ce credeti ca ar trebui sa-i cumpar iubitului meu ca si cadou?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Poti sa-i iei ceva simbolic (care sa simbolizeze acea excursie a ta la mare).
Eu unul sunt de parere ca scule si parfumuri poti sa-i dai tot anul ca si cadou asa ca acum, cand mergi la mare ai putea sa incerci sa-i iei ceva special care sa aiba o oarecare legatura cu marea.
Este greu sa spunem asa...du-te intai la mare si fii sigura ca o sa gasesti ceva frumos si simbolic printre toate suvenirurile de acolo. Ai multe optiuni, o bratara ceva mai faina, o corabie in sticla facuta frumos, un tricou daca ii stii marimile.
Eu sunt baiat...ce as lua in locul tau?
As cauta o rama frumoasa din scoici... poti sa pui o poza cu voi 2 in ea.
Succes! Tine minte, orice cadou venit din sufletul iubitei tale este unul frumos insa ai grija sa fie si unul special cat de cat.
big grin

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce trebuie sa ii iei cadou ca pleci la mare? ce treaba are una cu alta?

| anaely explică (pentru suntserios):

Pentru ca vreau sa-i aduc ceva de acolo

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Să știi că fiecare persoană are gusturile sale.
Poți personaliza diverse lucruri.(căni, tricouri, pernuțe, rame foto, brelocuri) sau poți grava bijuterii (brățări, inele, pandantive).
Îi poți lua parfumuri, haine, accesorii, încălțăminte și multe altele.
Ar fi ok și ceva legat de pasiunile sale.
La mătușa mea am văzut o chestie foarte drăguță. A achiziționat un suport pentru periuțele de dinți în care era un lichid transparent, steluțe, scoici.mi s-a părut chiar frumos.
Poți face multe, dar ți-am zis, depinde ce-i place.
Eu te sfătuiesc să-i iei ceva ce i-ar rămâne amintire sau care ar fi de folos.
O zi plăcută și să vă țină în continuare!

| Kenya a răspuns:

Un parfum, haine daca ii stii marimile, o bratara.

| BxMariia a răspuns:

Poti sa i iei ceva amuzant, sau poti sa ii iei niste bratarici dincelea stil piele
Multa bafta :*

| AnDrU30 a răspuns:

Depinde de gusturile sale. Ii poti lua un lantisor de aur/argint (eu i-am luat unul iubitului meu la majorat si il poarta si acum) sau imbracaminte. Ii mai poti lua o trusa de scule, daca ii place sa mestereasca, sau un parfum, geluri de ras sau dupa ras. Poti scoate o poza cu voi 2 si sa o pui in rama...