| Cattalina a întrebat:

Pliss help! cum sa fac sa ma sarut cu prietenumeu fara sa ii zic?big grin vreau sa fie un felde surprizahee hee dar nu prea stiu cum se face straight face cea mai buna idee are fundabig grin

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pai pot sa ii zici: vezi ca ai ceva aici (arati cu degetul langa buze) si zici stai sa vad mai bine te apropii si el sarutibig grin

sau
auzi. vreau sa iti zic ceva, si il chemi ca si cum i-ai spune ceva la ureche si il saruti

alte idei nu prea am
funda?

2 răspunsuri:
| Cattalina explică:

Tare ideile dar... cand sal sarut ce fac mai anume? ca nu stiu crying sa va rog nu raspunsuri de genu "bagaty limba la el in gura" ca asta stiu si eu ceva mai detaliat va rog

| L3nutzA a răspuns:

Nu stiu, dai intalnire la un suc ceva, lasa-l sa astepte putin, apoi fata sa te vada, du-te la el pe la spate si surprindel cu un sarut pasional, sau nah, altundeva, ia-l prin surprindere cand nu se asteapta cu un sarut, si p mine ma surprins o data prietenu meu cu un sarut, cum tiam povestit la suc, eu ma uitam unde sa fie el, si el a venit prin spatele meu si m-a sarutat.(funda?)