| Hottie a întrebat:

Pls dati-mi si mie niste linkuri in care sa vad si eu cum as putea sa stau cat mai frumos in poze (adica mai artistic). Vreau sa imi fac niste poze sa le pun pe facebook - sa-mi impresionez si eu prietenii si colegii!

Răspuns Câştigător
| daiana a răspuns:

Tumblr
weheartit
deviantart
flickr

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Intra pe siteul asta, gasesti poze superbe, artistice, din care poti sa te inspiri:http://www.deviantart.com/
Succes:)

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Sau intra pe www.zedge.net chiar dai la wallpapers si cauti acolo sau ia id steffanutza18[nu am 18 ani am 12:P] si iti pot arata eu cateva mumoase:)