| anonim_4396 a întrebat:

Plsssss ajutati-ma urgent crying cum pot sa imi vad arhiva yahoo messenger cu toate ca nu o am salvata atunci cand ies de p mess, stiu ca se poate vedea dar nu stiu cum imi puteti explica va rog mult crying

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Pai, nu prea poti sa o vezi straight face. Nu am auzit niciodata sa poti sa o vezi daca nu e salvata. Activeaza optiunea de salvare si dupa ce iesi, ca sa eviti problemele de genul altadatawinking.

| brunetteee a răspuns:

Pai iti pui lista de messenger in fata, si sus sunt 4 chestii tu dai la CONTACTS si dai la a 8a unde scrie MESSAGE ARCHIVE, sper ca am putut sa te ajut happy

| CriStiNa_2000 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. nj ce sa facthinking

| YoYo_9855 a răspuns:

Poii... e simplu: in stanga sus e "messenger" dai de acolo preferences si archive si de acolo cred ca te descurci...

sper ca te-am ajutat, pup... a, da, funda?