| thedarkangel4ever a întrebat:

Plz va gog frumos ajutati-ma eu cand imi incark o fotografie pe facebook nu imi merge imi apare astaThere was an error
Max number of upload retries exceeded: Error #2048 asta inseamna Nu a fost o eroare
Numărul maxim de încercări de încărcare depăşit: Eroare # 2048 nu stiu ce sa fac spuneti-mi cum sa rezolv plzz cryingdau funda happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai tu vrei sa incarci o poza intr-un album care ARE DEJA 200 DE POZE! Creeaza alt album si incarca in el cate poza vrei (max 200). Numarul maxim de poze intr-un album este de 200. Albume in schimb iti poti face cate vrei tu.
Bafta!

| Vasile_Victor_1981 a răspuns (pentru neluL):

Nu am 200 poze doar 4

| neluL a răspuns (pentru Vasile_Victor_1981):

Si care-i problema? Ai o intrebare noua? Scrie aici http://www.TPU.ro/adauga-intrebare

3 răspunsuri:
| Tr_QVinh_1990 a răspuns:

Upload facebook error