| Insurgent a întrebat:

Plzz raspundeti-mi :X Topoloveni este departe de Caransebes? cam cat iti ia sa ajungi de acolo in caransebes, mersi mult

2 răspunsuri:
| Loredana_4143 a răspuns:

346 km (aproximativ 4 ore 43 min) Uitehappy:*:X

| Frumushica_Raluca_1961 a răspuns:

Puteti castiga intre 500$ - 4000$ /luna, cunostinte minime PC, program flexibil, pentru. detalii
>
adaugati in lista la dvs. de messenger pe Yahoo ID: creativpan, puteti lucra de unde
>
doriti (acasa, job, scoala, etc.), oferta valabila pentru. baieti si fete deopotriva, indiferent de varsta si/sau nationalitate, tara sau locatie, OFERIM SUPORT 24/24h.