| mikella a întrebat:

Poate ca intrebarea asta a mai fost pusa, dar as vrea si eu niste raspunsuri: as vrea sa fac un filmulet in care sa pun poze de ale mele si sa adaug si o melodie ceva. aveti idee ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| deleuandrei a răspuns:

Muvee auto producer 6. 1 iti va fi de folos si mare ajutor...

| devilll a răspuns:

Photodex Proshow Gold

| sckorpion a răspuns:

Start>All programs>Windows movie maker. E foarte usor de folosit. Succes.

| lenyia a răspuns:

Slideshow... enjoy!

| foamea a răspuns:

Cum a spus sckorpion... asta daca numi are windowsu aceasta programca. daca nu are cata pe google.md si o satiz apara site pe care potzis a scoti programca. bine succes. happy