| crooxel a întrebat:

Poate ca multi dintre voi ati auzit povestea celebrei case din Amityville... ei bine, ce credeti despre ea?

1 răspuns:
| Lovelykat a răspuns:

Mai ce sa zic.am auzit de ea si am vazut si filmul.Filmul ii fake.Dar casa in sine ii bantuita, ca au fost cei mai buni detectivi paranormali Lourane Waren si sotul acesteia si au spus intr-un interviu ca simt ca casa ii bantuita de entitati demonice.Mai numai Dumnezeu stie ce pandeste in intunericul acelei case