| ade06 a întrebat:

Poate cineva sa imi explice expresia "invatand pe altii invatam ".

Răspuns Câştigător
| Stassy a răspuns:

Pai asa si elaughingrolling on the floor uite: Singura modalitate de a invata e sa invatam pe altii ce am invatat.laughing Astfel, invatam mai bine ce am invatat si invatam pe altii ivataturile invatatelaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughing
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor vai ce'mi placelaughing

1 răspuns:
| Ladydee a răspuns:

Fiecare om este unic in felul lui si aduce o contributie acestui pamant.Toti oamenii importanti care au facut mari descoperiri si care ne-au invatat pe noi, au fost invatati si ei la randul lor de alti oameni mai ales ca a-i invata pe ceilalti presupune munca si munca il face pe om nobil.