| adaxbye a întrebat:

Poate cineva sa imi zica ce licee sunt in Brasov? Nu ma intereseaza profile reale. Restul. Funda!

Răspuns Câştigător
| Lalaloveu a răspuns:

Pai uite :
Andrei Saguna,Johannes Honterus, Mesota,Colegiul de stiinten ale naturii "emil racovita", colegiul de stiinte Grigore Antipa,Colegiul national de informatica Grigore Moisil,Colegiul national economic Andrei Barseanu,Colegiul national unirea, Colegiul Andrei Mureseanu, Liceul cu program sportiv, Liceul de arta, liceul Aprily Lajos, Liceul nicolae titulescu

Cam astea sunt. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| Lalaloveu a răspuns:

Mersi pentru fundita!

| Commapoint a răspuns:

Salut Ada. Sunt din Brasov si iti pot spune cateva licee. Unirea, Mesota, Grigore Antipa, Emil Racovita, Moisil, Andrei Muresan. Eu vreau sa ma duc la Unirea. Sunt licee bune, Cel mai bun liceu din Brasov este Andrei Muresan. Se intra cu o medie destul de mare. 9, 50, 10. Succes

| adaxbye explică (pentru Commapoint):

Vazusem mai tarziu raspunsul tau, si dadusem altcuiva funda..Mna,mersi oricum, mi-a fost de ajutor >big grin

| Commapoint a răspuns (pentru adaxbye):

Cu placere >: D