| anonim_4396 a întrebat:

Poate ma puteti ajuta in legatura cu 2 filme
in unu apare o asiatica care la inceput fuge dupa un hot si da peste cu un tip care mai tarziu ii va placea de el si apoi el moare si se regenereaza in vant si mai stiu ca asiatica era politista
al doilea nu prea stiu multe dar este cu cineva care atinge oameni si acestea au un accident si mor stiu ca era comedie parca si parca avea cateva episoade cred ca vreo 10-12

2 răspunsuri:
| TwlGirl a răspuns:

E super primul filmhee hee plz cand afli cum se numeste mi`l zici si mie?happy plz:*

| andrei95 a răspuns:

Chiar nu stie nimeni?