| wannabe a întrebat:

Poate muri un om de singuratate? sad

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Eu zic ca da, consider ca singuratatea e cea mai grea boala, si zic asta cand ma gandesc la o persoana vaduva si-mi imaginez cum e cand isi aminteste de fostul ei sot, cand venea acasa avea cine sa o intampine, cand e suparata are cine sa o asculte, si cum ii e acum cand e singura straight face nimeni straight face si mda singuratatea te omoara, poti suferi mult incat sa te imbolnavesti de alte boli

3 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

Depinde de caracter

| Zyzu a răspuns:

UN om nu poate muri daca nu are motive (P>S> nu-i chiar asa de usor de murit). Daca un om este singur poate cadea in depresie, si de la depresie sa faca probleme cardiace si de aici de poate muri din pacate big grinmuri...

| adaada31 a răspuns:

Daca e obisnuit nu ea. in nici un caz. Dar daca nu e obistuit, din pacate da...