| anonim_4396 a întrebat:

Poate o domnisoara de 1.60 m sa se in intilneasca cu un baiat de 1.96? Sorry daca intrebarea suna prostesc.

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Atâta timp cât se iubesc ce contează? Vor avea probabil comentarii răutăcioase de suferit, dar dacă relaţia lor este puternică, vor rezista. Chiar cunosc un caz de acest fel, sunt căsătoriţi, au un copil, şi par destul de fericiţi. Deci da, se poate.
O zi frumoasă!

| vali1985 a răspuns:

Da.

| CannbalCorpse a răspuns:

Daca va iubiti da happy

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Da,de ce nu, ba din contra e super fain o fata micuta cu un baiat inalt

| oOSaritaOo a răspuns:

Da, mie mi se pare dragut cand fete mici cu baieti mai mari decat ele la inaltime. :X tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, poate.

| IncorrectUsername a răspuns:

Da normal. Dragostea adevarata nu conteaza de inaltime etc. Daca chiar va iubiti, da.

| Kennziiie a răspuns:

Nu este nici o lege care să interzică acest lucru laughing. Dacă vă iubiţi go on;*

| derpiiiiiiiina a răspuns:

De ca da?

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Pai nu ne iubim suntem doar colegi, pur si simplu imi place de el si as vrea sa stiu daca e posibila o asfel de relatie.

| rebecutzaa a răspuns:

Da.daca va iubiti puteti.nu conteaza inltimea, culoarea ochilor etc.