| βɛιвιι a întrebat:

Poate o sa radeti de mine dar tocmai mi am luat un nokia e71 si nu stiu cum sa l blochez si sa l deblochez, daca poate sa ma ajute cineva.va multumescbig grin

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Intri in meniu si dupa apesi repede tasta functionala [in coltul stang, pe ea nu este scris nimic decat un desen cu un fel de triunghi intr-un fel de trapez] Si al deblocare apesi buntonul din stanga sus [ ala cu care intrii in meniu] si dupa iarasi tasat functionala.

| Florin a răspuns:

Te referi la taste? asa apesi pe butonul mare din mijloc,si apoi pe steluta,sau daca te referi sa inchizi telefonul,apesi pe butonul din dreapta,jos,de langa Ok, sper ca te-am ajutat, fundita?