| Ally a întrebat:

Poate pentru unii aceasta problema na-re importanta dar pentru mine e o problema mare. Va spun pe scurt: suntem in luna iunie si saptamana viitoare ar trebui sa-mi vina ciclul menstrual dar saptamana viitoare joi pe 10 iunie am banchetul si ma ingrijoreaza asta pentru ca stiti la banchet as vrea sa merg cu rochie dar nu stiu daca e bine nu vreau sa mi se intample ceva rusinos da totusi vreau sa dansez si sa ma simt bine dar ce as putea sa fac daca imi vine, sa mai merg sau nu, vreau sfaturi! multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Stai linistita ca nu se intampla nimichee hee Ai grija sa nu uiti sa-ti iei la tine niste tampoane, niste pastile de durere(daca stii ca ai dureri in acea perioada) si chiar un chilot de schimb. Totusi nu cred sa fie probleme, au mai fost fete in situatia ta si s-au descurcat big grin N-au patit nimic rusinos, si s-au si distrat pe cinste!
Trebuie doar sa fii putin mai atenta decat de obicei, atata tot!

| alexa007 a răspuns:

Poti folosii oburihappy

| Goofy77 a răspuns:

Du-te fata la banchet si distreaza-te doar verifica mai des situatia sa nu scape de sub control

| Ally explică:

Ma scuzati daca am facut greseli...

| Ally explică:

Da atunci pot sa merg linistita cu rochie? si mai am o intrebare. ce fel de lenjerie sa-mi iau sa nu se vada urat la rochie? ma scuzati ca intreb chestii de astea sper sa nu credeti ca sunt indecenta...