| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Poate sa fie ceva daca am fost lovit la testicule de fapt nu la ele in spatele lor adica doar testiculul stang a fost lovit putin dar am verificat nu pare fi afectat nici dureri nu mai dar nici ca mai vreau sa incerc asa cevasad

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eiii, de cate ori am fost eu avariat la fotbal, ar fi trebuit sa-mi mai iasa unul. Chill out, daca-s intregi, poti baga de-o Samba.

| dicualex a răspuns:

Testiculele sunt Fragile laughing, dar ale naibii de rezistente, stai linistit eu am cazut de pe gard, facand pe "omul cu echilibru " si am cazut pe ele. deci sad 1 ora nu m-am miscat din parc rolling on the floor

| loverboy111 a răspuns (pentru dicualex):

Nu ai ajuns la spital?!?! Eu de la 3-5 suturi date cu toata forta am pupat spitalu'. Aa acum mi-am dat seama tu te-lovit la partea sculei din interior ca daca aterizai pe unu din cele doua bijuterii ramaneai cu una. Ai a ut bulan ca nu te-ai semicastrat

| MikeSecret a răspuns:

Bai pe unii chiar nu-i doare, la fete doare mai naspa lovitura peste ***