| Miulescu_Raluca_1995 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva de ce nu mai apare legenda lui korra pe nickelodeon? Inainte aparea si acum nu. Sau daca va mai aparea in viitor si legenda lui Thoulyn stapan al pamantului?

3 răspunsuri:
| angelcore a răspuns:

Si au schimbat programul, nu e asa de greu de inteles, au scos unele desen foarte frumoaste si au bagat numai prostii. poti sa le vezi foarte bine pe internet. eu asa fac.

| Miulescu_Raluca_1995 explică (pentru angelcore):

Multumesc dar unde le pot vedea in romana? Sau doar in engleza le voi gasi?

| angelcore a răspuns (pentru Miulescu_Raluca_1995):

Cauti pe internet desenul+ subtitrat in romana