| DavidutzAgache694 a întrebat:

Poate sa îmi spună vreun copil de a 8 a care tocmai a dat examenul la romana dacă se considera semn ca am mazgalit fix la ultimu cuvânt care l am scris la compunere(in afara de asta am tăiat tot orizontal dacă am greșit.)M am panicat fiindcă mai erau 30 de secunde și nu terminasem compunerea și am făcut prostia asta... Îmi mai corectează evaluarea dacă am mazgalit ultimu cuvant(va rog răspundeți ca sunt destul de nesigur și mi-e frica)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" Îmi mai corectează evaluarea dacă am mazgalit ultimu cuvant"

relax, nu e nici o problemă!