| Iamnotme a întrebat:

Poate un vis devenii realitate? big grin...

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da!

| Neimportant a răspuns:

De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate...
Ca visele devin realitate
Cand visele devin realitate
O sa vezi cu ochii tai daca se poate...

| ImHereForYou a răspuns:

Da...depinde sh de ambitia pe care tu o ai!

| Mayyyyyy a răspuns:

Da,poate! Nu vreau sa te sperii! dar eu visez tot felul de lucrurui persoane si zilele urmatoare se adevaresc, ma cuprinde o teama dar nu stiu de ce!

| dadonexus a răspuns:

Dragutza orice poate devenii realitate iti garantez tongue

| Jane a răspuns:

Imi place sa cred ca da, insa asta nu se poate intampla decat daca intr-adevat lupti pentru el. Sa nu-ti fie niciodata frica sa iti aperi visele. Sper ca te-am ajutat!

| Turquoize a răspuns:

Sigurhappy
Daca iti doresti cu adevarat orice poate devenii realitatehappy

| star4all a răspuns:

Sincer nimic nu ma mai ma mira laughing

| Smiley a răspuns:

Cred ca dahappy

| Iamnotme explică:

M`am visat azi`noapte ca m`am comb` cu baiatu de care imi placee love struck si mai multee love struck...ar fii super daca s`ar adeverii love struck

| Alexutza_9964 a răspuns:

Hell yeahh laughing