| SplashFire a întrebat:

Poate va rog sa-mi spuna cineva de ce Naruto s-a luptat cu Sasuke (nu in varianta Shippuden) http://www.youtube.com/watch?v=VZtck9MdGMM atunci pe apa? (scuze categoria.)

Răspuns Câştigător
| Bubbchac a răspuns:

Pot sa iti zic eu. happy S'a luptat pentru ca Naruto s-a dus sa il salveze, sa nu se duca la Orochimaru, si a zis ca daca nu va veni de buna voi, il va lua cu forta. Sper ca te'am ajutat cat de cat. Bye bye! kiss [ Apropo, sunt un mare fan Naruto. :X:X Am vazut toate filmele [ 4 in total ], toata seria Naruto [ 220 episoade parca ] si seria Shippuden care este inca in dezvoltare. ] :X:X:X

1 răspuns:
| Nikoleta14 a răspuns:

Sasuke dorea sa meargă la Orochimaru ca sa se antreneze pentru al ucide pe Itachi (fratele lui) Naruto vroia sa-l oprească ca sa nu ajungă de partea întunericului.Sasuke dorea sa se lupte cu Naruto si sa-l ucidă ca sa poată sa primească Mangekyo Sharingan, insa nu a putut sa-l ucidă
Sper ca te-am ajutat happy