| Jeraticx a întrebat:

Poezie pntru ea : cum este fata ce-o iubesti n-am curaj, nu indraznesc
sa cred ca poate exista o alta la fel ca ea
asa frumoasa si draguta
incantatoare si finuta
c-un zamet mai fermecator
decat al ingerului ce il ador
cum este ea va spun cinstit
n-am mai vazut, n-am mai intalnit
o asa minunata fata
cum nu-i alta in lumea toato
te iubesc?
cum vi s-a parut pozia am scris-o special pentu o fata speciala de care imi place e aici poate pe pagina de TPU se poate dau funda pentru raspunsul cel mai frumos, interesant, inteligent dar va rog nu dati raspunsuri stupide daca vreo fata vede poezia poate sa intrebe daca e ea fata speciala iar eu ii voi raspund si ii voi da funda daca imi da id-ul.

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Care e nikename`ul ei? Poate îţi fac rost de id big grin
Este foarte frumos poezia.

| 愛日本 a răspuns (pentru 愛日本):

Foarte frumoasa scuze happy

| Jeraticx explică (pentru 愛日本):

Imi placi

6 răspunsuri:
| catahardy a răspuns:

Sunt baiat scuze ca ma baghappy imi place foarte mult poeziahappy ai imaginatiehappy poate o sa o folosesc si eu vreodata happy tine-o tot asa si poate acea persoana 'speciala' te va gasi happy

| Jeraticx explică (pentru catahardy):

Imi pare rau dar nu pot da tu turor funda sunt foart multumit de raspunsul tau si apreciez as vrea sa-ti dau o funda dar nu pot da la toti cei care imi raspud poate ca po am sa incerc mersi

| catahardy a răspuns (pentru Jeraticx):

Nu am zis ce am zis pentru funda. chiar nu ma intereseaza daca iau sau nu fundahappy

| Jeraticx explică:

Nu am putut sa o scriu altfel eu am scris-o spes sa raspundeti cel mai bine.