| dadsaffsd a întrebat:

Poi sunt in lasa a-7 a si dupa parerea voastra care ste crea mai grea clasa din 5-8?

Răspuns Câştigător
| muffin94 a răspuns:

Eu trec a 8-a happy clasa a 5-a e grea pana te obisnuiesti cu profesorii, cu colegii cu care vei petrece 4 ani impreuna, cu notele happy si clasa a 8-a deoarece e sfarsitul te vei desparti de colegi, de diriginte etc.

18 răspunsuri:
| Rrrretarded a răspuns:

Crede-ma ...clasa a 7-a este cea mai grea.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Toate-s usoare. In a 8a vei avea putin bataie de cap cu capacitatea, sau ma rog, tezele astea pe care le dati voi acum, dar ai sa vezi ca o sa fie si cea mai frumoasa clasa din tot gimnaziul!
Spor in noul an scolar!

| danutza a răspuns:

Ultima happy

| Psihoyounger a răspuns:

Clasa a VIIa e cu siguranta cea mai grea. De exemplu, eu l-am intrebat chiar pe proful de geogra care e cea mai grea si a zis ca atat la geografie cat si la majoritatea materiilor, cea mai grea clasa este clasa a VII-a.

Psihoyounger

| daii a răspuns:

Dintre toate clasa a 7-a ii cea mai grea...pe urma va fi a 9-ahappy

by daiiwinking

| marry a răspuns:

Mie a 6a mi s-a parut cea mai greatongue

| optimista_5827 a răspuns:

Nu mai stiu laughing
eu zic ca a 8-a pentru ca ai de luat niste decizii, si ai mult de invatat pentru trecerea la liceuhappy

| Cryssy a răspuns:

Mai...eu zic ca in a 8-a veii intampina unele probleme...maii ales la matematica cu geometria inn spatiudar. o sa te decurciwinking

| ellene a răspuns:

Eu zic ca a 7-a e cea mai grea... a 8-a e mai mult o recapitulare generala.

mira
| mira a răspuns:

Este o clasa mai grea decat cele anterioare, dar si mintea ta este mai evoluata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasa a 7-a in ceea ce priveste materia.

| MissD a răspuns:

Mie a 7a mi s-a parut cea ai grea, ca atare am avut cea ai mica medie.

| Raiden a răspuns:

A7astraight face.

| Andraa a răspuns:

Mie a 6-a mi s-a parut cea mai greathinking

| darknet a răspuns:

A 7-a... In primul rand fiindca faci anatomie si e ca dracu` de grea. Plus ca dai tezele unice pentru prima data si n-ai experienta acumulata in anul scolar precedent cum au avut cei care au terminat a 8-a anul asta. Iar la istorie o sa intri intr-o gramada de fapte. O sa ai de invatat la greu caiete daca vrei sa scoti o medie buna. Intr-a 8-a istoria e chiar misto, am invatat-o din placere si am luat si 10 in cap la capacitate. Asta nu inseamna ca as fi fost tocilar. La matematica eram de 6 in 7-8 si petarda la geometrie.

| Letytzy@ a răspuns:

Clasa a8a este cea mai grea. dar e mult mai greu la liceu

| nutzu' a răspuns:

Clasa a 7-a. A 8-a este cea mai frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta este clasa a 7-a...am inceput cu 5 la romana si cu 6 la biologie