| tweety_8071 a întrebat:

Poimaine merg la ziua unei prietene si nu stiu cu ce sa ma imbrac...ati putea sa-mi dati o combinatie cool nici sport dar nici eleganta...si daca s-ar putea sa fie vreo adresa de pe net unde sa pot vedea si poze.big grin.mersi mult:*:*:*

4 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

@furni si danutza este ca ati raspuns doar asa de dragul de a raspunde? DA!
Draga tweety imi pare rau sa iti frang aripile, dar daca spui ca nu vrei nici eleganta, nici sport, mai bine nu te imbraca cu nimic!
Nu are nimeni cum sa iti dea un sfat despre cum sa te imbraci daca nu te stie, nu te-a vazut niciodata, si mai ales nu stie la cel fel de petrecere mergi!

| danutza a răspuns:

Imbracate cu ceva ce te avantajeaza...

| parampam a răspuns:

Daca e cald afara ai putea sa incerci o pereche de blugi scurti cu un maieu mai dragalas intr-o culoare pastelata si cu adidasi simpli. Daca e mai racoare ar merge niste blugi lungi cu balerini si un tricou cu un imprimeu simpatic.Sau o fustita cu un tricou haios si niste tenisi colorati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vii la mine in dressing te rezolv.