| anonim_4396 a întrebat:

Posta romana va relua lucrul la fel ca celelalte institutii? Pe 6 ianuarie? Vreau sa ridic un colet...

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Nu,agenţiile Poştei Române sunt închise doar pe 1 si 2 ianuarie, din data de 3 ianuarie vor fi deschise cu program normal.
La mulţi ani şi un An Nou plin de împliniri!

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Uite ce am gasit despre programul postei :Astfel, în ziua de 24 decembrie 2013, în mediul urban se va asigura programul de lucru cu publicul, între orele 08:00- 16:00. În ziua de 31 decembrie 2013, în mediul urban se va asigura programul de lucru cu publicul, între orele 08:00- 14:00. În zilele de 25 şi 26 decembrie 2013 şi respectiv 01 şi 02 ianuarie 2014, toate subunităţile poştale din mediul urban şi rural vor fi închise.

Citiţi mai mult: Poşta Română lucrează cu program redus de sărbători - Consum > EVZ.ro http://www.evz.ro/......73744.html
EVZ.ro
Deci doar pe 1 si 2 pare inchis.