| Lor3naXD a întrebat:

Pot afla daca o persoana este ignore in messenger-ul a altei persoane? daca da, cum? multumesc!
:X

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu ai cum decat daca intri pe id-ul acelei persoane si te uiti la Ignore List.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu ai cum decat daca intri pe id-ul acelei persoane si te uiti la Ignore List.

| Antrax a răspuns:

Simplu intreaba-l ce atata stres.

| sergiu a răspuns:

Treaba asta poti s-o afli numai si numai daca:
1. Intrebi persoana despre care vrei sa stii daca e ignorata din lista respectiva...
2. Afli parola id-ului "altei persoane", iar apoi intri la Preferences >> Ignore List si te uiti sa vezi daca "persoana" are ignore in lista "altei persoane" happy
... ti-as spune si cum se sparge parola de yahoo, dar nu stiu pentru ca nu ma intereseaza astfel de activitati happy Mai multe nu stiu sa iti spun, dar sunt niste variante si astea doua ce ti le-am prezentat.