| Grumyy067316 a întrebat:

Pot ridica coletul din sediul FAN Courier dacă coletul este comandat de pe olx?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai fost informat sa faci asta, nu.
Il astepti acasa, prin curier.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, fiindca nu stii cu ce curier a fost trimis si cand soseste.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca curierul nu da de tine

| Furnicuta000 a răspuns:

Trebuie sa suni inainte sa te duci la sediu pentru ca daca tu te duci de ex marti la sediu si coletul e la curier in masina nu ai facut nimic. Si tine cont ca daca te duci la sediu sa iei coletul dupa ce curierul a incercat livrarea, probabil o sa te puna sa platesti ceva