| anonimaa a întrebat:

Pot sa am incredere in voi ca daca la vara dupa ce imi fac hi5 sa il pun pe TPU ca sa am mai multi prieteni si mai multe commuri nu dati commuri urate sau nu ma luati la misto?
vreau cat mai multi prieteni si voi va puteti adaugahappy va rooooghappy
sau daca vreti dati-mi id voastre pe privat si va dau hi5 acolo ca sa-mi dati commuri fara misto si sa trimiteti mai departe prietenilor vostri hi5 meu ca sa-mi fie si ei prieteni pe hi5
multumesc mult

Răspuns Câştigător
| crazygamer a răspuns:

Am hi5 si nu cer comuri...il tin doar pentru prieteni...cand le e dor de mine sa se uite big grinnu iti trebuie neaparat comuri multe big grin

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu-s mai ieftin: 0, 50 lei pe comentariu, 1 leu pe prieten adus şi te fac ce "rank" vrei tu pe hi5.
Acum serios vorbind, nu te poţi adresa întregului site.
La urma urmei eu nici nu am cont pe hi5 şi probabil că nici nu o să am vreodată(mi-aş face doar ca să joc jocul ăla cu voma) şi suntem destui care nu avem conturi acolo şi sunt destui care nu suportă pe cei care cerşesc comentarii aşa că nu, nu poţi avea încredere în tot site-ul că nu te va lua la mişto.
Şi-n plus, având în vedere întrebarea asta, e greu să te abţii să nu iei la miştohee hee

| anonimaa explică:

Pai ma ajuta fiindca vreau sa am mai multi prieteni decat o fata pe care nu o suporthappy copilarisme stiulaughinglaughing

| vlaaddd a răspuns:

1 leu / coment si ma bag.

| myname1s a răspuns:

Ok, si cu ce te ajuta faptul ca ai 1 milion de prieteni pe hi5? confused Sau 1000 de comentarii la poze? Te face mai mare? mai frumoasa? mai interesanta? iti schimba viata de zi cu zi? te face sa te simti bine? Chiar sunt curios.de ce vrei muuulti prieteni si muuuuuuulte comm. uri? confused
P. S. nu o lua in nume de rau, doar sunt curios.pentru ca nu inteleg.straight face

| myname1s a răspuns:

Ok, deci te va face sa te simti mai bine. un fel de razbunare de "nah ca. s mai tare ca tine, sac sac" laughing macar ai un motiv... fata de altii care...
Si apoi, in legatura cu comm.urile.fii sigura ca ai primesti si comm. uri urate si ca poate vei fi luata si la misto si mai mult ca sigur vei fi considerata si pitzi laughing) dar atat timp cat poti edita comm. urile ce. ti pasa? oh go on Si odata ce iti faci publica adresa cred ca te asteptzi si esti constienta ca vei avea parte si de astfel de comm. uri pentru ca multi intra sa rada de ceilaltzi, sa se dea mari si tari, sa se arate inteligentzi si tari, ei sunt frumosi restul uratzi, etc, etc...
p. s. ca un sfat...sa nu continui cu astfel de lucruri facute din invidie sau ca sa fii mai mare pentru ca nu te ajuta cu nimic, doar iti hraneste pe moment moralul ca esti mai tare ca x, dar pe termen lung nu te ajuta cu nimic, ba chiar ar putea deveni un scop in viata, si cand ca scop in viata vei avea un lucru de genul asta cand il vei atinge nu vei mai avea nimic altceva (prieteni, ajutor, incredere, etc, etc) pentru ca nu. ti va pasa de nimic altceva decat de lucrul ala si vei pierde desi ai castigatwinking So...ai grija happy O seara frumoasa.