| maria297200134543564268648759689608 a întrebat:

Pot sa ma mut pe semestrul al doilea in alta clasa din acelasi liceu?

Răspuns Câştigător
| Miss25JK a răspuns:

Da, daca e acelasi profil cu al tau, daca nu trebuie sa dai diferente, insa poti vorbi cu directorul liceului sa ajungeti la un rezultat comun. Bafta

5 răspunsuri:
| Teodora009 a răspuns:

Da poti, dar trebuie sa faci transferul cand se termina primul semestru sau in prima saptamana din semestrul doi.

| FaraNumePls a răspuns:

Salut, da, se pot face transferuri la început de an școlar și intre semestre happy
Funda?

| Catalinhhh a răspuns:

Salut!
Da, este 100% posibil si legal, trebuie sa mergi cu unul din parinti la secretariat, ceri o fisa de transfer, discuti termenii si toate detaliile in ceea ce priveste diferentele(daca este cazul), cererea trebuie sa contina motive clare de ce vrei sa te muti, ea urmand sa fie aprobata sau respinsa.
Bafta!

| Metalheadforever666 a răspuns:

Da,poti.Cu cat clasa in care vrei sa intri este mai buna cu atat iti trebuie medie mai mare.Transferurile se fac cand se termina primul semestru sau cand se termina anul scolar.Mergi cu unul dintre parinti la secretariat, ceri o fisa de transfer, motivele din fisa trebuie sa fie clare si fisa urmeaza sa fie aprobata sau respinsa.

| NAT0 a răspuns:

Orice se poate.